Samtec FFMD-25-T-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 50 Ways, 10 ", 254 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFMD"
Production
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet1ページ8年前
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-23.59%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
説明
".050"" Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assemblies
Cable Assembly 0.25m 30AWG 0.635mm 50 to 50 POS IDC Connector to IDC Connector M-F TIGER EYE™ Bulk
CABLE ASSEMBLY Bulk IDT Rectangular Cable Assembly 250mm
IDC Wire Cable 1.27mm .050"" Pitch
CABLE ASSY, IDC PLUG-RCPT, 50P, 254MM;