Samtec FFMD-10-T-02.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 20 Ways, 2 ", 50.8 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFMD"
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet1ページ8年前
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+183%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
TE Connectivity57040-5
Flat Ribbon Cable 40Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300V Reel
説明
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 20P, 50.8Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFMD-10-T-02.00-01-N
Cable Assembly Flat Ribbon 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector M-F IDT-IDT Bulk
".050"" Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assemblies
IDC Wire Cable 1.27mm .050"" Pitch