Samtec FFMD-05-T-12.00-01-N
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Samtec
Sager Electronics
Master Electronics
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-47.05%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 2 ", 50.8 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
説明
Cable Assembly Flat Ribbon 0.3m 30AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector M-F IDT-IDT Bulk
IDC Wire Cable 1.27mm .050"" Pitch
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 10P, 304.8Mm; Connector To Connector:Idc Plug To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:304.8Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFMD-05-T-12.00-01-N
CABLE ASSEM .05" 10POS M-F 12"