Samtec FCF8-20-01-L-12.00-S
"0.80 mm High-Speed Cost-Effective Micro Coax Cable Assembly"
Production
データシート & ドキュメント
Samtec
Technical Drawing2ページ7年前
Datasheet1ページ7年前
Datasheet1ページ8年前
Technical Drawing2ページ10年前
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+268%
説明
Cable Assembly Micro Discrete Coax 3.048m 20 POS High Speed Connector to 20 POS High Speed Connector HDR-HDR
CABLE ASSEMBLY Pluggable Cable 304.8mm
RF COAX, MICRO 20POS PLUG, 304.8MM;
0.80mm High-Sp Cost E Micro CoaxCbl Asy