Samsung Electro-Mechanics CL21C681JCCNNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 680pF, Surface Mount, 0805...
IHS
Datasheet36ページ10年前
Future Electronics
Arrow Electronics
Introduction Date2010-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
0805 680 pF 50 V ±5% Tolerance C0G Multilayer Ceramic Chip Capacitor
Yageo GroupC0805C681J5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 680pF C0G 0805 5%
KYOCERA AVX08055A681JAT2A
0805 680 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
50V 680pF NP0 ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
100V 680pF NP0 ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor 680pF, 50V, 0805, ±5 %
説明
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 680pF, Surface Mount, 0805 inch
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 680pF 100V C0G 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
CL21 Series 680 pF 100 V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805