Samsung Electro-Mechanics CL05C0R5CB5NCNC
Cap Ceramic 0.5pF 50V C0G 0.25pF SMD 0402 125°C Cardboard T/R
IHS
Datasheet2ページ15年前
Introduction Date2010-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
50V 0.5pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL05C0R5BB5NNNC
50V 0.47pF NP0 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 0.5pF NP0 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 0.5pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
説明
0402 (1005Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 0.5pF ±0.25pF C0G NP0
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 50% +Tol, 50% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000005uF, Surface Mount, 0402
50V 0.5pF Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0402