Same Sky PR12-24V-360-1A
19 x 15.5 x 15.8 mm, 24 V, 10 A, SPST (1 Form A), Power Relay
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet6ページ1年前
Same Sky
Electro Sonic
Farnell
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-31.04%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2024-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V
RELAYS 10A 24VDC 360MW THROUGH HOLE SPST;