Ruilon SMD4532-075NF
±30% 3kA 75V 2 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS
価格と在庫
説明
2 3KA 1812 4.5mm*3.2mm*2.7mm
Number of electrodes: 2 DC breakdown voltage: 75V accuracy: ± 30% pulse discharge current: 3KA inter electrode capacitance: 0.5pf