Ruilon SMAJ120CA
2.1A 193V 133V 120V SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMAJ120CA11010Tape & Reel
8h
HQonlinePD00037441,00010
>1wk
説明
ESD suppressor /TVS diode VRWM=120V VBR(Min)=133V VC=193V IPP=2A SMA