Ruilon SMAJ120A
2A 193V 133V 120V SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMAJ120A1,9151Tape & Reel
6h
説明