Ruilon 2R420TA-5
Gdt 420V 5KA 2 Pole Th 5.5*6MM
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC2R420TA-55,00013
7h
説明
GDT 420V 5KA 2 POLE TH 5.5*6MM