Ruilon 2R230SD-8
Gdt 230V 20KA 2 Pole SMD 8*6MM
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC2R230SD-82,00011
7h
説明
GDT 230V 20KA 2 POLE SMD 8*6MM