Royal Ohm CQ03SAF2200T5E
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 220ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TMECQ0603-220R-1%0100
14h
Classic ComponentsCQ03SAF2200T5E37,218
1d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ10年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-01-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明