ROHM UCR10EVHJSR022
Res Thick Film 0805 0.022 Ohm 5% 0.33W(1/3W) 0ppm/C to 250ppm/C Pad SMD Automotive T/R
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-04-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
PanasonicERJ-6BWJR020V
Res Thick Film 0805 0.02 Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-B3CJR02V
Res Thick Film 0805 0.02 Ohm 5% 0.5W 0ppm/°C to 300ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-6BWJR022V
Res Thick Film 0805 0.022 Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRL0805JR-070R02L
125mW Thick Film Resistors ±5% ±1200ppm/℃ 20mΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP3-2176054-3
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.022ohm, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 0.022ohm, 5% +/-Tol, 0,250ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES 0.022 OHM 5% 1/3W 0805
22m¦¸ ¡À5% 333mW 0ppm/¡æ~250ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*650¦Ìm
0805 5% 0.022R 1/3W