ROHM MCR25JZHFLR150
Res Thick Film 1210 0.15 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C SMD Automotive T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ3年前
Future Electronics
iiiC
Introduction Date2006-03-10
関連部品
Yageo GroupRL1210FR-070R15L
500mW Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 150mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
説明
MCR FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 150mOhm 0.5W 1/2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.15ohm, 0.2739V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RES LOW RESISTANCE 1210 0.15 OHM 1/4W 1% SMD