ROHM MCR03EZPFX18R2
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 18.2ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ5年前
Future Electronics
DigiKey
シンボルフットプリント
Ultra Librarian
ダウンロード
Introduction Date1996-12-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
説明
RES SMD 18.2 OHM 1% 1/10W 0603