Renesas XUL515156.250000I
Renesas XU Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Production
価格と在庫
ドキュメント
Upverter
Datasheet20ページ12年前
Datasheet19ページ12年前
IHS
CADモデル
モデル情報
提供:Renesas
リリース日Aug 13, 2025
IPC準拠IPC-7351B
スタイルガイドの改訂バージョン 1.0 - Nov 1, 2024
データシートソースバージョン - Nov 21, 2024
検証
在庫履歴
3か月間の傾向:
-22.40%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LVDS Output Clock Oscillator, 156.25MHz Nom
LVDS 1.71V 1.89V 65mA ¡À50ppm 156.25MHz LLCC 5mm*3.2mm*1.2mm
SMD5032-6P Programmable Oscillators ROHS
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P