Renesas XLL73V148.500000I
ドキュメント
IHS
Future Electronics
3か月間の傾向:
-1.91%
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
148.50000MHZ Programmable Oscillator
LVDS Output Clock Oscillator, 148.5MHz Nom
100mA 3.135V 3.465V 148.5MHz SMD-7050-6P 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS