Renesas XLL735312.500000X
ドキュメント
Upverter
3か月間の傾向:
-0.21%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
説明
LVDS Output Clock Oscillator, 312.5MHz Nom
LVDS SURFACE MOUNT ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT Oscillator 55/45% 100OHM 70C 0.4ns
3.3V ¡À50ppm 312.5MHz 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD