Renesas XLL735212.500000I
ドキュメント
Upverter
IHS
Future Electronics
3か月間の傾向:
-1.83%
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
説明
LVDS Output Clock Oscillator, 212.5MHz Nom
3.3V 100mA LVDS 212.5MHz SMD7050-6P Crystal Oscillators ROHS
3.3V ¡À50ppm 212.5MHz SMD-7050-6P 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD