Renesas XLL735106.250000I
ドキュメント
ODG (Origin Data Global)
検証
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.18%
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LVDS Output Clock Oscillator, 106.25MHz Nom
LVDS SURFACE MOUNT ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT Oscillator 55/45% 100OHM 85C 0.4ns
3.3V ¡À50ppm 106.25MHz 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD