Renesas XLL725123.930000I
ドキュメント
Upverter
Datasheet23ページ12年前
Datasheet27ページ12年前
IHS
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
説明
LVDS Output Clock Oscillator, 123.93MHz Nom
XTAL OSC XO 123.9300MHZ LVDS SMD
OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD