Renesas XLL535062.500000I
Oscillator XO 62.5MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin CLLCC SMD
Production
価格と在庫
ドキュメント
Upverter
Datasheet23ページ12年前
Datasheet27ページ12年前
IHS
Future Electronics
CADモデル
モデル情報
提供:Renesas
リリース日Aug 13, 2025
IPC準拠IPC-7351B
スタイルガイドの改訂バージョン 1.0 - Nov 1, 2024
データシートソースバージョン - Mar 2, 2022
検証
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
説明
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Standard Clock Oscillators 62.5 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm
LVDS Output Clock Oscillator, 62.5MHz Nom
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD