Renesas XLH736049.152000I
XO, 49.152 MHz, 1, 000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, ±25 ppm, ‐40 to +85 °C, 7.0 x 5.0 mm
Production
価格と在庫
ドキュメント
Upverter
Datasheet23ページ12年前
Datasheet27ページ12年前
IHS
Farnell
RFMW
CADモデル
モデル情報
提供:Renesas
リリース日Aug 13, 2025
IPC準拠IPC-7351B
スタイルガイドの改訂バージョン 1.0 - Nov 1, 2024
データシートソースバージョン - Mar 2, 2022
検証
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.90%
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 49.152MHz Nom
OSCILLATOR, 49.152MHZ, HCMOS, 7MM X 5MM;
HCMOS SURFACE MOUNT ENABLE/DISABLE FUNCTION; ALSO COMPATIBLE WITH LVCMOS OUTPUT Oscillator 55/45% 15pF 85C 3ns
3.3V ¡À25ppm 49.152MHz LLCC 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS SMD