Renesas XLH735004.096000I
XLH Series 4.0960Mhz 3.3V 50ppm -40 to 85C 7.0 X 5.0mm Oscillator
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet13ページ20年前
Future Electronics
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Oscillator XO 4.096MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD T/R
HCMOS Output Clock Oscillator, 4.096MHz Nom
XTAL OSC XO 4.0960MHZ HCMOS SMD