Renesas XLH730077.760000X
XO, 77.76 MHz, 1, 000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, ±100 ppm, ‐20 to +70 °C, 7.0 x 5.0 mm
Production
価格と在庫
ドキュメント
Upverter
Datasheet23ページ12年前
Datasheet27ページ12年前
IHS
RFMW
CADモデル
モデル情報
提供:Renesas
リリース日Aug 13, 2025
IPC準拠IPC-7351B
スタイルガイドの改訂バージョン 1.0 - Nov 1, 2024
データシートソースバージョン - Mar 2, 2022
検証
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 77.76MHz Nom
XTAL OSC XO 77.7600MHZ HCMOS SMD