Renesas XLH535049.152000I
ドキュメント
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
HCMOS Output Clock Oscillator, 49.152MHz Nom
Standard Clock Oscillators 49.152 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm
XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS SMD