Renesas XLH535033.333333I
ドキュメント
検証
在庫履歴
3か月間の傾向:
+96.32%
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333333MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 33.333332MHz LLCC 5.15mm*3.35mm*1.4mm