Renesas XLH530010.700000I
XL Series 10.7000Mhz 3.3V 100ppm -40°C ~ 85°C 5.15mm x 3.35mm Oscillator
Production
価格と在庫
ドキュメント
Upverter
Datasheet23ページ12年前
Datasheet27ページ12年前
IHS
Future Electronics
CADモデル
モデル情報
提供:Renesas
リリース日Aug 13, 2025
IPC準拠IPC-7351B
スタイルガイドの改訂バージョン 1.0 - Nov 1, 2024
データシートソースバージョン - Mar 2, 2022
検証
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 10.7MHz Nom
XTAL OSC XO 10.7000MHZ HCMOS SMD