Renesas XLH335033.333300I
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Production
価格と在庫
ドキュメント
Upverter
Datasheet23ページ12年前
Datasheet27ページ12年前
IHS
CADモデル
モデル情報
提供:Renesas
リリース日Aug 13, 2025
IPC準拠IPC-7351B
スタイルガイドの改訂バージョン 1.0 - Nov 1, 2024
データシートソースバージョン - Mar 2, 2022
検証
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.3333MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 33.3333MHz SMD-3225-6P 3.3mm*2.6mm*1mm
XTAL OSC XO 33.3333MHZ HCMOS SMD