Renesas XFP236312.500000I
150fs Small Plastic Package Quartz-based PLL Oscillator
Production
価格と在庫
ドキュメント
Integrated Device Technology
Datasheet25ページ12年前
Datasheet20ページ12年前
Renesas
IHS
CADモデル
モデル情報
提供:Renesas
リリース日Aug 13, 2025
IPC準拠IPC-7351B
スタイルガイドの改訂バージョン 1.0 - Nov 1, 2024
データシートソースバージョン - Sep 13, 2023
検証
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2019-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
説明
PLL OSCILLATOR, 312.5MHZ, -40 TO 85DEG C
LVPECL Output Clock Oscillator
3.3V ¡À25ppm 312.5MHz 2.5mm*2mm
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL