Renesas X9317UV8Z-2.7
Ic, digital Potentiometer, cmos, tssop, 8Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9317UV8Z-2.7
Production
価格と在庫
ドキュメント
Integrated Device Technology
Datasheet14ページ21年前
Datasheet14ページ21年前
IHS
Renesas
Intersil
DigiKey
CADモデル
モデル情報
提供:Renesas
リリース日Aug 11, 2025
IPC準拠IPC-7351B
スタイルガイドの改訂バージョン 1.0 - Nov 1, 2024
データシートソースバージョン 10.01 - Mar 22, 2024
検証
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2004-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Ic,digital Potentiometer,cmos,tssop,8Pin,plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9317UV8IZ-2.7
RenesasX9317UV8IZ
Ic,digital Potentiometer,cmos,tssop,8Pin,plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9317UV8IZ
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Non-Volatile Linear Automotive 14-Pin TSSOP Tube
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Non-Volatile Linear Automotive 20-Pin TSSOP Tube
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Non-Volatile Linear Automotive AEC-Q100 14-Pin TSSOP Tube
IC DIGITAL POT 50K 100TP 8TSSOP
説明
Digitally Controlled Potentiometer (XDCP™); MSOP8, SOIC8, TSSOP8; Temp Range: See Datasheet
Digital Potentiometer, 1 Func, 50000ohm, Increment/decrement Control Interface, 100 Positions, CMOS, PDSO8
IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8TSSOP
50¦ÌA ¡À300ppm/¡æ 50K¦¸ 100 1 2.7V Non-Volatile 5.5V Up/Down(U/D,INC,CS) Potentiometer TSSOP-8 3mm*4.4mm*900¦Ìm