Recom Power RP40-2412DGW
Module DC-DC 2-OUT 12V/-12V 1.667A/-1.667A 40W 8-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ6年前
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
TraceParts
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-08-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Recom PowerRP40-2415DGW
40W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x2 1.6kV reg 4:; V. In: 9-36; V. Out: +/-15; mA. Out: +/-1333
TDK-LambdaPXD30-24WD12
DC-DC Converters, Power module type, Dual Output, Output: 30W, ±12V, Isolated type