Recom Power RP12-243.3SAW
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 3.5A 12W 9-Pin DIP Tube
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ5年前
TME
Recom Power
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-31.25%