Recom Power R-78HE5.0-0.3
Switching Regulator, 0.3A, 135kHz Switching Freq-Max, Hybrid, PSIP3
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.24%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2019-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
DC converter, 6.5-72 VDC, 1.5 W, 1 output, 5 VDC, 83 % efficiency, R-78HE5.0-0.3
Non-Isolated DC/DC Converters 0.3A DC/DC-Converter INNOLINE' SIP3 reg