RCD RSF1B-202-JTW
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 2000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TLC ElectronicsRSF1B-202-JTW7201
16h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ19年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
説明