RCD GP55-2004-FTW
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2000000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TLC ElectronicsGP55-2004-FTW6,1201
16h
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
説明