RCD CF25-1R0-JBW
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 1ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
BiscoCF25-1R0-JBW3,000
9h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ3年前
Sager Electronics
説明
Res Carbon Film 1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) Conformal Coated AXL Bulk
CF RES 1/4W 1.0 OHM 5% BULK