RCD 640-5000-FBW
Fixed Resistor, Wire Wound, 250W, 500ohm, 2300V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Bisco640-5000-FBW4
13h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ3年前
Datasheet1ページ19年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2006-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明