RCD 160-303-JBW
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 30000ohm, 400V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Bisco160-303-JBW125
12h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ6年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Saint Lucia, Usa
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-04-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Ceramic Composition Resistors
160 30K 5% PB FREE