Raltron Electronics RT4115-32.768-12.5-TR
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet1ページ20年前
Datasheet4ページ10年前
Datasheet3ページ10年前
サプライチェーン
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2005-09-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-12-31
説明
RT4115 Series 0.032768 ±20 ppm 12.5pF -40°C TO +85°C SMT Tuning Fork Crystal
晶振, 32.768KHZ, 12.5PF, 4.1 X 1.5MM;