Yageo Group RO8605NFC
External Antenna, Collinear, Single Band, 860MHz-960MHz, Vertical, N Connector
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet10ページ1年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+30.23%
説明
2 Glue Stick Antenna 5dBi 910MHz 50W Antennas ROHS
Antenna Omni-Directional 5dBi Gain 930MHz Bag