Yageo Group NMOQW152
Whip Antenna 152MHz to 162MHz 2dBi Magnet Mount VHF Connector
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet3ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+28.42%
説明
Glue Stick Antenna 2dBi 157MHz 200W Antennas ROHS