Yageo Group NMO4503CS
Whip Antenna 450MHz to 470MHz 5.14dBi Magnet Mount UHF Connector
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet3ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+46.93%
説明
Rubber rod antenna 5.14dBi 460MHz 200W - Antennas ROHS