Yageo Group AWCU00201212900M02
Common Mode Chokes / Filters Chilisin Common Mode Choke (CMC) Automotive CAN Bus Systems
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet24ページ2年前
Datasheet25ページ5年前
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.90%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Comm Mode Choke, 50Vdc, 90 Ohm, 0805 Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics AWCU00201212900M02
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Inductor Common Mode Choke 90Ohm 330mA 0.35Ohm 20% Wirewound 4-Pin T/R