Yageo Group APPM00070638701XY0
Common Mode Choke, 700 Ohm, 125V, 4A Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics APPM00070638701XY0
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ2年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+9.78%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Inductor Common Mode Choke 700Ohm 4A 15mOhm Wirewound 4-Pin T/R
EMI-Common Mode Choke APPM series
Data Line Filter, 2 Function(s), 125V, 4A, 4 Pin(s)
APPM00070638701XY0, YAGEO / PULSE ELECTRONICS
CMC 4A 2LN 700 OHM SMD AEC-Q200