Pletronics UCE4031035LK005000-10.0M
Oscillator TCXO 10MHz ±2ppm (Tol) ±0.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3.3V 4-Pin CLCC SMD
IHS
Datasheet6ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明
Clipped Sine Output Oscillator, 10MHz Nom