Pletronics SM8S-9-32.768K-20
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
-10.94%
サプライチェーン
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2008-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
Crystals SM 9PF WATCH XTAL 20PPM