Pletronics PE7745DV-125.0M
Oscillator XO 125MHz ±50ppm ECL/PECL 55% 3.3V 6-Pin CLLCC SMD
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ7年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
Standard Clock Oscillators 125MHZ 3.3V +/-50ppm -10C to 70C
PECL Output Clock Oscillator, 125MHz Nom