Panduit SE50PFR-CR0
Braided Cable Sleeve, 1/2 in Inside Dia., 3/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet1ページ14年前
Sager Electronics
Electro Sonic
element14 APAC
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+17.19%
関連部品
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitSE50P-CR0
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
TE Connectivity500030-1
説明
Panduit SE50PFR-CR0 Braided Expandable Sleeving, 0.50" diameter (12.7mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Flame Retardant, Polyethylene Terephthalate, 100 ft. per reel Exp. Sleeving, .50" (12.7mm),Flame Ret.,